مشخصات دوربین گوشی گلکسی نوت ۲۰

بر اساس اطلاعاتی که به تازگی از جانب منابع کره‌ای منتشر شده، مدل استاندارد گلکسی نوت ۲۰ از دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی به همراه دوربین تله‌فوتو ۶۴ مگاپیکسلی و یک اولترا واید ۱۲ مگاپیکسلی بهره می‌برد. در عین حال، گلکسی نوت ۲۰ پلاس مجهز به دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی، تله‌فوتو ۱۲ مگاپیکسلی، دوربین واید ۱۲ مگاپیکسلی و سیستم فوکوس خودکار لیزری است.

در نگاه اول به نظر می‌رسد که ماژول دوربین این دو گوشی مشابه خانواده اس ۲۰ است اما وجود دوربین تله‌فوتو ۱۲ مگاپیکسلی در گلکسی نوت ۲۰ پلاس بسیار عجیب به نظر می‌رسد و در تضاد با گزارش‌های متعددی است که در این رابطه منتشر شده. البته با توجه به اینکه گفته می‌شود دوربین این گوشی فاقد قابلیت زوم ۱۰۰ برابری است، پس کنار گذاشتن دوربین تله‌فوتو ۴۸ مگاپیکسلی اس ۲۰ اولترا و بهره‌گیری از دوربین ۱۲ مگاپیکسلی منطقی محسوب می‌شود.

در همین رابطه، بایدخاطرنشان کنیم طبق تصاویر رندر منتسب به گلکسی‌ نوت ۲۰، این گوشی از دوربین پریسکوپی بهره می‌برد و بر اساس رندر مربوط به نوت ۲۰ پلاس این گوشی هم مجهز به چنین دوربینی است. این احتمال هم وجود دارد که سامسونگ برای حل مشکل فوکوس خودکار گوشی‌های گلکسی اس ۲۰، برای خانواده نوت ۲۰ مشغول اعمال تغییرات مختلفی است و در همین زمینه می‌توان به احتمال تعبیه سیستم فوکوس خودکار لیزری اشاره کرد. این تناقض در خبرها هم شاید به این موضوع برمی‌گردد که سامسونگ هنوز جزییات ماژول دوربین را نهایی نکرده و در حال تصمیم‌گیری برای گزینه‌های مختلفی است.

 

admin_ahamze

دیدگاه کاربران ...

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات